Бессарабський ринок є архітектурною пам’яткою з цікавою історією. Про нього відомо не лише в Україні,а й за її кордонами. Іноземні туристи завжди бажають привезти з Києва щось на згадку, щось пов’язане з Бессарабським ринком.
Вважаємо, що сувеніри, які будуть символізуватись з Бессарабським ринком, дуже доречні, тому запрошуємо вас узяти участь у обговоренні теми створення сувенірної лавки. Чекаємо на ваші ідеї, пропозиції, співпрацю, побажання. Пишіть у коментарях або на електронну пошту press.bessarabskiyrinok@gmail.com
![фото сувенір](https://bessarabskiy-rynok.com.ua/wp-content/uploads/2021/02/foto-suvenir-149x200.jpg)